Обявление за публична продажба
Частен съдебен изпълнител Георги Пеев Михалев (рег. No: 703) обявява за публична продан
1-стаен апартамент, град Бургас
Период за подаване на предложения от 19.05.2026 до 19.06.2026
подаването на предложения изтича след 27 дни
подаването на предложения изтича след 27 дни
Документи
Имоти и вещи в обявлението
1-стаен апартамент
Тип на имуществото:
1-стаен апартамент
Площ:
47,52 кв.м
Етаж
6
Тип на строителството
Панел
Начална цена:
14 038.00 EUR
27 455,94 лв.
577,78 лв./кв.м
295,41 EUR/кв.м
Описание
1/4 идеална част от самостоятелен обект в сграда с идентификатор 07079.653.551.3.17, Адрес на имота: гр. Бургас, жк Меден рудник, бл. 71, вх. В, ет. 6, ап. 17. Предназначение на самостоятелния обект: Жилище, апартамент. Брой нива на обекта: 1, с посочена в документа площ: 47.52 кв. м. Прилежащи части: Избено помещение №59- 3,46 кв. и 0,956% ид. част от общите части на сградата. Началната цена е за идеалната част, т.е. 1/4 от 47,52 ПОДРОБНОСТИ В ПРИКАЧЕНОТО СКАНИРАНО ОБЯВЛЕНИЕ
...пълно описание в документите по-горе523414
Информация за търга
Подаване на предложения
кога: 19.05.2026 - 19.06.2026
къде: Окръжен съд - Бургас
Определяне на купувач
кога: на 22.06.2026 11:30
къде: в Окръжен съд - Бургас
Информация за провеждащия търга
Email:
Адрес:
ул. "Цариградска" 24
град Бургас
град Бургас